Specjalną ofertę promocyjnym wszystkim graczom przygotował legalny bukmacher STS. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć codziennie na bonusy. Na przestrzeni jednego tygodnia może on wynieść nawet 140 PLN.

Codzienny bonus jako nagroda za aktywność

Codzienny bonus jako nagroda za aktywność

Świat sportu można powiedzieć, że „rusza” po dłuższej przerwie. Przecież w najbliższych dniach zostaną rozegrane mecze w piłce nożnej, tenisie, koszykówce, czy też siatkówce.

Na tą okazję bukmacher STS oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, w której to użytkownicy mogą liczyć codziennie na darmowe bonusy za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Jeśli chcesz skorzystać z wspomnianej oferty promocyjnej koniecznie musisz się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Trzeba również mieć na uwadze, że dokonać tego można przed zagraniem jeszcze pierwszego zakładu.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Dopuszczone przez zakłady bukmacherskie STS w ramach oferty promocyjnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” są jedynie zakłady AKO. W dodatku muszą zostać zawarte i rozliczone w ten sam dzień.

Dodatkowo każdy kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85
  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który zagra kupon w danym dniu za co najmniej 100 PLN i spełniają one powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 20 PLN. Każdego tygodnia maksymalna kwota, na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 140 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera STS:

Wszyscy nowi gracze, którzy podczas rejestracji konta u legalnego bukmachera STS wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE dokonają aktywacji pakietu powitalnego. Wówczas będą mogli liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji konta
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Łącznie najwyższa wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to, aż 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic
Następny artykuł„Misja LIVE” w Betclic. Bonus 60 PLN dla graczy
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE