Obecnie w elitarnych rozgrywkach NBA rozgrywane mecze finałowe. O zwycięstwo walczą ze sobą drużyny Phoenix Suns – Milwaukee Bucks. Z tej okazji każdy z użytkowników może liczyć na ekstra kasę od bukmachera STS.

Darmowe 20 PLN na każdy finał NBA od STS!

Darmowe 20 PLN na każdy finał NBA od STS!

Niewątpliwie na brak emocji podczas spotkań NBA nigdy inne brakuje. A w dodatku podczas pojedynków finałowych, gdzie to mierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny sezonu.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje akcję „Bonus na finały NBA do 140 PLN”. Chcąc wziąć udział należy koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. A jest ona aktywna wyłącznie w czasie finałów NBA.

Bonus za obstawienie meczy od STS

Legalny bukmacher STS w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza zakłady SOLO, ale i AKO. Jednak na każdym kuponu musi znajdować się minimum jeden zakład dotyczący finałów NBA.

Dodać warto również to, iż kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka kuponu wynosić musi minimum 50 PLN.

Fortuna kod promocyjny 2021

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma 20 PLN i to bez znaczenia jak zakład został rozliczony. Warto jest dodać, ze łącznie w tej akcji każdy z użytkowników może otrzymać nawet 140 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na takie bonusy, jak:

  • 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymieniony pakiet powitalny będzie aktywny każdemu graczowi wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFinał Ligi Mistrzów 2021: Bonusy bukmacherskie dla graczy
Następny artykułBonus dla typerów za typowanie eliminacji do europejskich pucharów
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE