W związku z czternastą kolejką włoskiej Serie A legalny bukmacher Betclic Polska oferuje graczom promocję „Piłkarski Jackpot”. Wystarczy poprawnie wytypować osiem spotkań z włoskiej Serie A, aby poza wygraną liczyć na ekstra kasę. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 35 000 PLN.

Bonusy dla typerów Serie A w Betclic. Pula nagród 35 000 PLN

Bonusy dla typerów Serie A w Betclic. Pula nagród 35 000 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że oferta bukmachera Betclic PL na wspomniane rozgrywki jest bogata. Dodatkowo czeka nas kilka ciekawych pojedynków, jak Inter vs Juve, Napoli vs Fiorentina czy też Atalanta vs Genoa.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl. Poza tym warto jest mieć na uwadze, że jest ona aktywna typerom do 16 stycznia do godziny 15:00.

Najlepszy typer włoskiej Serie A

Zadaniem graczy w promocji „Piłkarski Jackpot” jest zagranie kuponu AKO i wytypowaniu poprawnie ośmiu meczy w ramach osiemnastej kolejki włoskiej Serie A:

  • Bologna vs Verona
  • Torino vs Spezia
  • Sampdoria vs Udinese
  • Napoli vs Fiorentina
  • Crotone vs Benevento
  • Sassuolo vs Parma
  • Atalanta vs Genoa
  • Inter vs Juventus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na każdy mecz gracz musi oddać typ w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”. Dodatkowo każde zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracz, którzy popranie wytypowali mecze to poza wygrana gotówką podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która jest okazała i wynosi 35 000 PLN.

Pewne 550 PLN na start w Betclic Polska

Bukmacher Betclic PL w swojej pakiecie promocyjnym posiada bezpieczny pierwszy zakład. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany, to bardzo dobrze. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKarciany Pewniak w eFortunie online
Następny artykułTygodniowy Cashback w STS. Pewne 50 PLN dla graczy co tydzień
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE