Na bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN mogą liczyć nowi gracze bukmachera BetFan, którzy wpiszą nowy kod promocyjny podczas rejestracji. Zobacz jaki!

Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera BetFan oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracz, który chce liczyć na bonusy od bukmachera BetFan musi najpierw dokonać rejestracji konta na stronie www.betfan.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko oraz login.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Chcąc aktywować pakiet powitalny wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN. To sprawi, że gracz będzie mógł skorzystać z bonusu do 3000 PLN oraz zakładu bez ryzyka.

BetFan kod promocyjny na start

Bukmacher BetFan przyznaje bonusy za TRZY pierwsze wpłaty. Za każdy depozyt wspomniany operator doda do konta darmowe środki w wysokości depozytu. Za każda wpłatę można otrzymać do 1000 PLN.

To sprawia, że za trzy depozytu na konto gracza może trafić łączny bonus o wartości 3000 PLN.

Cashback do 100 PLN u bukmachera BetFan:

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u tego operatora jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jednak należy pamiętać, żeby spełnić warunki promocji. Należy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się minimum dwa zdarzenia, a kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.20. Minimalna stawka za jaką musi zostać zagrany kupon to 20 PLN.

Bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki pod warunkiem, ze zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako przegrany. Maksymalnie na konto gracza może trafić 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 50 PLN od bukmachera BetClic na Ligę Mistrzów
Następny artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE