Bukmacher BetClic zachęca do rejestracji u siebie nowych użytkowników. Już ten bukmacher na start przyznaje darmowy bonus do 1000 PLN. Dodatkowo gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mogą korzystać z BetClic TV.

BetClic bonus powitalny 2019. Kasa za rejestrację!

BetClic bonus powitalny 2019. Kasa za rejestrację!

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy to jeszcze nie założyli konta u bukmachera BetClic.

Promocja polega na rejestracji konta. Trzeba to dokonać na stronie internetowej bukmachera BetClic. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty. To wszystko sprawia, że nie zajmie on użytkownikowi zbyt wielu minut.

Nie można zapomnieć o tym, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracji.

Po spełnieniu tego warunku trzeba dokonać swojej pierwszej wpłaty. W zamian bukmacher przyzna równowartość pierwszego depozytu. Dokładnie mówiąc, np. typer dokonał wpłaty w wysokości 500 PLN druga taka sama kwota trafi na konto użytkownika w formie bonusu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus na konto gracza trafi automatycznie po tym jak operator zaksięguje wpłatę. To wszystko sprawia, że środki są do wykorzystania od razu.

Istotne w tej promocji jest to, że ta akcja dotyczy WYŁĄCZNIE pierwszej wpłaty.

Oferta na start u bukmachera:

Nowi gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora mogą w pełni legalnie i to online korzystać z BetClic TV, gdzie można oglądać wydarzenia sportowe online. Poza tym można pobrać aplikację mobilną bukmachera BetClic, a to sprawia, że w każdym miejscu można zawierać zakłady sportowe.

Dodatkowo można się spodziewać, że w najbliższych dniach ciekawych promocji i bonusów ze strony tego operatora. Tym bardziej, że sezon Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami.


Bukmacher Betclic BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMniejsze przegrane na niedzielne finały u bukmachera – 7 lipca
Następny artykułSTS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE