Zakłady bukmacherskie BetClic Polska oferują graczom na start pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. W przypadku przegranej gracz nic nie straci! Warto jest wiedzieć, że jest to najwyższy Cashback, jaki jest dostępny na polskim rynku bukmacherskim.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska. Warto jest mieć na uwadze, że granie u tego operatora jest zgodne z polskim prawem.

Gracz, który chce skorzystać z tej formy bonusu w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na www.BetClic.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe oraz wpisać login oraz hasło.

Kod bonusowy za darmo u bukmachera BetClic:

Chcąc skorzystać z Cashbacku, należy dokonać aktywacji tego bonusu. Należy to zrobić poprzez wpisanie kodu promocyjnego „KOD550” podczas rejestracji konta.

Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.

Użytkownik, który posiada już zarejestrowane konto musi już dokonać jedynie pierwszej wpłaty, a następnie zagrać kupon, który jest objęty Cashbackiem.

legalny bukmacher betclic najwyższy bonus 550 pln
BetClic darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Nie ma żadnych wymagać, co do rodzaju zakładu, czy też ilości zdarzeń oraz kursu. Typer sam wybiera sobie typy.

Gracz, który zagrał kupon i los nie był dla niego łaskawy, ponieważ został rozliczony, jako przegrany to otrzyma od bukmachera BetClic zwrot całej stawki. Może ona wynieść nawet 550 złotych. Natomiast jak zakład okazał się wygrany to na konto gracza trafi cała kwota.

BetClic online w Polsce

Bukmacher BetClic przyznaje bardzo często bonusy za obstawienie meczy dla każdego gracza. Często można równie skorzystać z Jackpotów.

Dostępna również jest aplikacja mobilna oraz TV BetClic, w której gracze mogą oglądać za darmo i to na żywo wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonus bukmacherski od STS na każdego gracza
Następny artykułBonus za obstawienie meczy Premier League od BetClic. Pula nagród 35 000 złotych.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE