W związku ze zmaganiami czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów legalny bukmacher BetClic Polska przygotował promocję swoim graczom – „Pewny zakład”. Podczas tej akcji za przegrany kupon z elitarnych rozgrywek Champions League wspomniany operator przyznaje bonus równowartości stawki do 40 PLN.

BetClic darmowe bonusy 2019

BetClic darmowe bonusy 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom w dniach od 4 do 6 listopada. Użytkownik, który chce wziąć udział w akcji „Pewny zakład” musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic dopuszcza w tej akcji jedynie kupony AKO, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 5.00. Na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z czwartej kolejki Ligi Mistrzów w piłkę nożną. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Ciekawych starć w tej serii nie zabraknie, bowiem przed nami takie chociażby pojedynki jak Chelsea vs Ajax, BVB vs Inter czy też Napoli vs Salzburg.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 20 PLN. Jednak z akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

W ramach akcji „Pewny zakładbukmacher BetClic Polska zmniejsza ryzyko przegranej. Jeśli na zagrany kupn spełnia powyższe warunki promocji, a będzie na nim TYLKO jeden błąd gracz otrzyma zwrot stawki do 40 PLN.

Betclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Legalny bukmacher BetClic przyznaje darmowy bonus nowym graczom w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Wystarczy, że gracz wpisze kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, a w zamian operator dokona aktywacji bonusu.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to wspomniany operator dokona zwrot stawki nawet do 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenis: WTA Finals freebet od bukmachera STS
Następny artykułDarmowy voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51 od bukmachera STS
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE