Bukmacher STS oferuje każdego dnia każdemu graczowi bezpieczny zakład z Betgames. Wystarczy zawrzeć zakład z wojny, pokera lub bakarat, aby liczyć na ewentualny zwrot stawki.

Gra w karty online

Gra w karty online

Oferta promocyjna skierowana jest każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS. Akcja dostępna jest typerom każdego dnia w godzinach od 00:00 do 23:59.

Akcja polega na zagraniu dowolnego zakładu z gier karcianych, tj. wojny, pokera lub bakarata za środki własnej. Przy ewentualnej przegranej typer otrzyma zwrot stawki do 20 złotych, które może wykorzystanie na obstawianie w Betgames STS.

Należy mieć na uwadze, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy zakład każdego dnia!

legalny bukmacher betclic najwyższy bonus 550 pln
BetClic darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

STS kod promocyjny 2020

Legalny bukmacher w Polsce STS przyznaje graczom 29 złotych za dokonanie rejestracji konta i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

W dodatku to nie wszystko, na co może liczyć nowy użytkownik. Bowiem po dokonaniu depozytu typer otrzyma darmowe środki równowartości wpłaty, aż do 1200 złotych.

Bonus za obstawienie meczy od STS

Każdy gracz, który na przestrzeni jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli zagra za kupony za łączną kwotę minimum 200 złotych otrzyma w gratisie 30 złotych.

I to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone. Z tej oferty każdy gracz może skorzystać co tydzień.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTOTALBet bonus za obstawienie meczy u bukmachera TOTALBet
Następny artykułCombi Crush Betclic. 50 złotych jako zwrot! Na Ligę Mistrzów i Ligę Europy.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE