Bukmacher STS online przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy, aby w przypadku przegranej otrzymać bonus o równowartości 25 PLN.

Bonus bez depozytu na E-sport

Bonus bez depozytu na E-sport

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie E-sportu jest niezwykle popularne. Przyczyna tego jest niezwykle prosta. Praktycznie każda dyscyplina sportu jest zawieszona i tym samym oferty bukmacherów są bardzo ubogie.

Bukmacher STS wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Ta akcja trwa do odwołania, ale objęty jest wyłącznie pierwszy kupon, który zostanie zawarty w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to trzeba poprzez zalogowanie się na swoje konto www.STS.pl. Kolejnym krokiem jest nacisknięcie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

E-sport pewny zakład. 25 PLN co tydzień.

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji może już zagrać kupon promocyjny. w ramach tej oferty kwalifikuje się wyłącznie zakład SOLO, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie typ z E-sportu
  • zdarzenie z oferty przedmeczowej
  • minimalna stawka kuponu to 50 PLN
legalny bukmacher betclic najwyższy bonus 550 pln
BetClic darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Zakład okazał się wygrany? To wspaniale cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natmiast, jeśli faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 25 PLN.

Oferta bukmachera STS na E-sport jest bardzo bogata. Poza tym w najbliższych dniach czekają nas pojedynki, w takich gracz jak, m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS esport oferuje każdemu graczowi już na sam początek pakiet powitalny. Gracze już na sam początek mogą otrzymać chociażby freebet o wartości 29 złotych i to bez wpłaty własnej.

Kolejne darmowe środki znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że gracz dokona depozytu. Wówczas bukmacher STS przyzna premię równowartości depozytu do 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że wpisze on hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że obecnie obstawiać meczy możliwe jest wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na E-sport u legalnego bukmachera BetClic.
Następny artykułTurniej STS. Wirtualne Sporty i Betgames – 15000 PLN w puli!
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE