W związku z powrotem rozgrywek niemieckiej Bundesligi bukmacher eFortuna oferuje specjalną ofertę promocyjną „Wracamy i gramy!”. Wystarczy, że użytkownik dokona depozytu, aby w zamian otrzyma bonus o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus za depozyt

Darmowy bonus za depozyt

Można powiedzieć, że pomału Świat sportu wraca do rozgrywek. Po blisko dwóch miesiącach przerwy do gry wraca niemiecka Bundesliga. Pierwsze mecze czekają nas już w sobotę 16 maja, gdzie to dojdzie do rywalizacji pomiędzy, m.in. BVB z Schalke.

Na tą okazję legalny bukmacher eFortuna online posiada w swojej ofercie promocję „Wracamy i gramy!”, która to dostępna jest w dniach od 15 do 17 maja do godz. 23:59.

Z tej oferty mogą skorzystać gracze, którzy posiadają konto u bukmachera eFortuna, ale i Ci co dopiero dokonają rejestracji konta,

Bonus 100% za depozyt.

Warunki tej oferty są bardzo proste i czytelne dla każdego oferta. Wystarczy wejść na swoje konto na www.eFortuna.pl. Kolejnym krokiem jest dokonanie wpłaty. Następnie trzeba dokonać depozytu o wartości nie mniejszej niż 40 PLN, w zamian na konto użytkownika znajdzie się bonus o kwocie 40 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że promocja objęty jest wyłącznie pierwszy depozyt dokonany w czasie promocji. Otrzymane środki przez gracza będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus do 1135 PLN na start w eFortuna

Niezwykle ciekawy bonus powitalny wszystkim nowym użytkownikom oferuje bukmacher eFortuna. Łącznie typerzy na start mogą otrzymać nawet 1135 PLN.

Już za dokonanie rejestracji na konto typera znajdzie się bonus o wartości 20 PLN. Te środki znajdą się na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Na kolejną premię może użytkownik dokonać po dokonaniu depozytu. Bowiem bukmacher eFortuna przyznaje bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN. W dodatku pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, aż do 115 PLN.

Geacz, który chce skorzystać z tych środków musi mieć na uwadze, żeby wpisać specjalne hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. I co istotne jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane w Betclic. Extra bonus dla graczy do 50%
Następny artykułExtra gotówka dla graczy za depozyt. Bonus do 50 PLN dla wszystkich typerów.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE