Ciekawą promocję dla nowych graczy posiada bukmacher STS, który zachęca do rejestracji konta u siebie. W zamian oferuje graczom darmowy bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN.

Bukmacher STS rozdaje bonusy bez depozytu/wpłaty

Bukmacher STS rozdaje bonusy bez depozytu/wpłaty

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera STS.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Chcąc otrzymać bonus należy podczas rejestracji w miejscu kod promocyjny wpisać BETONLINE. Ten kod sprawi, że bukmacher przyzna CI w zamian bonus w wysokości 29 PLN za poprawną rejestrację. Aby go otrzymać co ważne, nie trzeba dokonywać żadnego depozytu. Ani nigdzie zgłaszać swojego udziału czy też się zapisywać.

Należy pamiętać, że proces rejestracji w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i zajmie Ci dosłownie chwilę.

Czy warto posiadać konto u bukmachera STS? Nie da się ukryć, że tak. Ponieważ ten operator posiada szeroką ofertę spotkań, gdzie niewątpliwie każdy gracz znajdzie coś dla siebie. W dodatku bardzo często są przeprowadzę promocje. A na nie można zapominać, że w pełni za darmo i legalnie można skorzystać z TV STS, gdzie można oglądać spotkania na żywo bez żadnej opłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułPorady typerskie dla początkujących
Następny artykułDarmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet – 9 maja
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE