W związku z ostatnią serią spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy legalny bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Bonusy bukmacherskie 2019

Bonusy bukmacherskie 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto legalnego bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłąty.

Oferta promocyjna dostępna jest graczom w dniach od 9 do 12 grudnia 2019. Typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można tego wykonać jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce promocji „Pewny zakład”.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których musi znaleźć się minimum pięć zdarzeń, zaś kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 5.00.

Na kuponie promocyjnym mogą być jedynie zdarzenia z szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz LIVE.

polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Warto jest wiedzieć, że stawka minimalna każdego zakładu to 20 PLN. Natomiast z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i jego kupon został rozliczony jako wygrany otrzyma całą kwotę. W przypadku jednego błędu legalny bukmacher BetClic, dokona zwrotu stawki. Maksymalny bonus może wynieść 40 PLN.

Kod bonusy u bukmachera BetClic za darmo:

Popularny w Polsce bukmacher BetClic oferuje nowym graczom na start zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli to bukmacher BetClic PL dokona zwrotu stawki. Gracz maksymalnie może liczyć na zwrot stawki do 510 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Świąteczny wyścig”. Konkurs z nagrodami u bukmachera BetClic
Następny artykułDarmowy freebet 50 PLN od eTOTO na NBA i NHL.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE