Przed nami finał Ligi Mistrzów, gdzie to wystąpią dwie drużyny z Premier Legue, tj. Liverpool oraz Tottenham. Z okazji tego wydarzenia bukmacher Fortuna rozdaje bonusy za kupony dla swoich graczy.

Darmowe bonusy od bukmachera na Finał Ligi Mistrzów

Darmowe bonusy od bukmachera na Finał Ligi Mistrzów

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który osiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest to dnia 1 czerwca do godziny 21:00, czyli momentu rozpoczęcia się konfrontacji finałowej, pomiędzy Tottenhamem, a Liverpoolem.

Chcąc liczyć na bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji jest to zawarcie kuponu: AKO mądź maxikombi, na których będą znajdować się minimum trzy zdarzenia.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jednak należy pamiętam, ze na kuponie musi znaleźć się jedno zdarzenie z oferty bukmachera Fortuna na mecz finałowy Ligi Mistrzów.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Stawka za jaki musi zostać zawarty kupon to co najmniej 20 PLN.

Legalny bukmacher Fortuna przyzna bonus w wysokości 20 PLN w formie punktów FKP pod warunkiem, że dany kupon został rozliczony jako wygrany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja „Happy Hours” na Mistrzostwa Świata U20 od Fortuny
Następny artykułBukmacher TOTALBet rozdaje codziennie bonusy za zalogowanie się na konto
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE