Specjalną ofertę promocyjną swoim graczom przygotował bukmacher STS na hitowe spotkanie w LaLiga, gdzie to Barcelona podejmie Real Madryt. Użytkownicy za zagrany kupon na wspomniany pojedynek mogą otrzymać premię o wartości 100 PLN.

El Clasisco 2020: Pewne 100 PLN dla graczy

El Clasisco 2020: Pewne 100 PLN dla graczy

Trzeba powiedzieć, że konfrontacja pomiędzy Barceloną z Realem Madryt zawsze niesie za sobą sporo emocji, tych sportowych, ale i pozasportowych. Bukmacher STS w swojej ofercie posiada akcję „Bonus od depozytu”, gdzie to gracze mogą otrzymać premię nawet w wysokości 100 PLN.

Użytkownik, który chce wziąć udział w wspomnianej ofercie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dokonać tego można najpóźniej do 24 października do godziny 16:00.

Bonus do 100 PLN dla graczy na mecz Barcelona – Real Madryt

Pierwszy krok, jaki trzeba wykonać w promocji „Bonus od depozytu” jest to dokonanie wpłaty na swoje konto u bukmachera STS.

Użytkownik który to już wykonał musi zagrać kupon AKO, na którym to obowiązkowo musi znajdować się dowolny typ z oferty przedmeczowej na pojedynek pomiędzy Barcelona z Realem Madryt. Na uwadze warto jest mieć to, że jego kurs nie może być mniejszy niż 1.85.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Typer, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie bonus jaki oferuje bukmacher STS. Dokładnie mówiąc na konto typera trafi bonus w wysokości 50% wpłaty. Maksymalna kwota to 100 PLN.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u bukmachera STS mogą liczyć na bonus powitalny nawet o wartości 1229 PLN, czyli:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Gracz, który chce liczyć na powyższe bonusy musi koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykuł„Misja LIVE” w Betclic. Bonus 60 PLN dla graczy
Następny artykułDarmowe bonusy bukmacherskie dla gracza za typowanie MMA w Fortunie
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE