Bukmacher Betclic Polska zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom, którzy typują tenis. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Bonus za obstawienie meczy z tenis z Betclic

Bonus za obstawienie meczy z tenis z Betclic

Śmiało można powiedzieć, że na brak emocji w tenisie nie można narzekać. Przede wszystkim temu, że jest rozgrywany pierwszy w tym sezonie turniej wielkoszlemowy – Australian Open.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „Bezpieczny zakład” koniecznie musi się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl. Dokonać tego należy do 14 lutego do godziny 23:59.

Pewne 40 PLN na Australian Open

W ramach promocji „Bezpieczny zakład” bierze udział wyłącznie kupon AKO, którego kurs całkowity nie może być mniejszy niż 5.00. Na uwadze trzeba mieć, że na zakładzie mus być co najmniej pięć typów, ale wszystkie muszą być z tenisa. Pochodzić mogą zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Bonus bez depozytu w Superbet

Jeśli się okaże, że kupon został rozliczony, jako przegrany użytkownik otrzyma zwrot stawki do 40 PLN. W przypadku wygranej cała wygrana trafi na konto użytkownika.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują graczom Cashback na sam start. Chcąc dokonać tej opcji należy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany typer otrzyma zwrot 100% wartości zakładu. Maksymalnie może on wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy startowe u legalnych bukmacherów w Polsce 2021
Następny artykułDarmowa kasa na mecz Węgry – Polska od Betclic. Pewne 100 PLN
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE