Najnowsza promocja bukmachera BetClic Polska to „Piłkarski Jackpot” z pula nagród, aż 35 000 złotych. Wystarczy wytypować poprawnie osiem spotkań 25. kolejki angolskiej Premier League, aby oprócz wygranej otrzymać extra bonus.

Jakpot 2020. Gotówka dla każdego.

Jakpot 2020. Gotówka dla każdego.

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Ta akcja dostępna jest typerom w dniach od 27 stycznia do 1 lutego do godz. 13:30. Warto jest mieć na uwadze, że do tej akcji typerzy muszą się zapisać stronie online www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Promocja polega na zagraniu kuponu wielozdarzeniowego (AKO), na którym będzie znajdować się dokładnie osiem spotkań z oferty przedmeczowej na spotkania dwudziestej piątej kolejki angielskiej Premier, które zostaną rozegrane w dniu 1 lutego 2020 roku, czyli:

  • Leicester City vs Chelsea
  • Newcastle vs Norwich City
  • Crystal Palace vs Sheffield Utd
  • West Ham vs Brighton
  • Bournemouth vs Aston Villa
  • Watford vs Everton
  • Liverpool vs Southampton
  • Manchester Utd vs Wolverhampton
polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Gracz może oddać jedynie podstawowe typy na te spotkanie, czyli „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Każdy użytkownik może zagrać do pięciu kuponów, które będą kwalifikować się w tej akcji. Jednak stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 złotych. Z oferty wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali spotkania oraz zakład spełnia powyższe warunki promocji to oprócz wygranej podzielą między sobą pulę nagród, która została przewidziana na tą akcję, czyli 35 000 złotych.

Nagrody do zwycięzców traifą najpóźniej w dniu 4 lutego.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic Polska

Zakłady bukmacherskie BetClic Polska oferują każdemu nowemu graczowi specjalny bonus powitalny w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka, aż do 550 złotych.

Typer, który chce skorzystać z tego rodzaju bonusu koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Wówczas pierwszy zakład jak okaże się wygrany, to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawiło, a może wynieść on nawet 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus powitalny 550 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułTOTALBet bonus za obstawienie meczy u bukmachera TOTALBet
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE