Za oknem słońce, ale to nie sprawia, że nie odbywają się spotkania ligowe w PGE Ekstralidze żużla. Do tego każdy z graczy ma prawo skorzystać z specjalnej akcji promocyjnej bukmachera eWinner, gdzie to można zgarnąć trzy freebety.

Gwarantowane 75 PLN za obstawienie żużla

Gwarantowane 75 PLN za obstawienie żużla

Podczas najbliższych dni czekają nas następujące konfrontacje w ramach rozgrywek żużlowej PGE Ekstraligi: Malesa Ostrów vs Betard Wrocław, APATOR Toruń vs Grudziądz, Włókniarz Częstochowa vs Stal Chorzów, Unia Leszno vs Motor Lublin.

Warto tym samym zaznaczyć, że legalny bukmacher www.eWinner.pl oferuje typerom akcję promocyjną „75 PLN freebet postaw na żużel”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 24 do 26 czerwca.

Freebety na weekend od eWinner

Warunki oferty promocyjnej „75 PLN freebet postaw na żużel” są bardzo proste. A mianowicie wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO. Obowiazkowo na ni muszą znajdować się same mecze z kategorii żużel.

Nie można również zapominać, że stawka kuponu wynosić musi równo 49 PLN, zaś kurs łączny nie mniejszy niż 2.50.

Darmowy bonus bez ryzyka w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który zagra zakład spełniający powyższe warunki promocji i każdy dzień trwania oferty „75 PLN freebet postaw na żużel” otrzyma extra środki. Codziennie na konto typera może trafić bonus o wartości 25 PLN, zaś łącznie maksymalnie wynieść on może nawet 75 PLN. Do tego wystarczy w eWinner rejestracja konta, która trwa ledwie minutkę.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to typerzy mogą liczyć na extra środki:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jeszcze warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagrody dla najlepszych typerów KSW 71 w Fortunie
Następny artykułDarmowe 50 PLN za obstawienie meczy w eWinner
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE