Większości legalnych bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie oferuje typerom ciekawe pakiety powitalne na start w różnych formach, jak m.in. freebety, czyli darmowe środki bez wpłaty własnej, zakłady bez ryzyka, czy też premię za depozyt.

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Na uwadze trzeba mieć, że bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania odwiedzenich haseł promocyjny w formularzu rejestracyjnym. A pełna ich lista znajduje się poniżej.

Pewne 1229 PLN na start w STS

Zakłady bukmacherskie www.STS.pl oferują każdemu graczowi na sam start darmowe środki o wartości 29 PLN. Pod warunkiem wpisania hasła promocyjnego –>> BETONLINE.

W dodatku to nie wszystko. Gracz, który zdecyduje się na pierwszą swoją wpłatę otrzyma również darmowe środki tylko, ze równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Kod promocyjny w BetFan 2021:

Łącznie trzy pierwsze wpłaty u bukmachera www.BetFan.pl są objęte promocją, a za każdą z nich każdy gracz może otrzymać premie jej równowartości, aż do 777 PLN.

W dodatku pierwszy zakład jest bez ryzyka, aż do 600 PLN i w prezencie gracz otrzyma 15 darmowy zakładów. Jednak wymagane jest wpisanie kodu promocyjnego ->> BETONLINE.

Bonus bez depozytu w Superbet

Zakład bez ryzyka w Betclic Polska:

Legalny bukmacher www.Betclic.pl na start oferuje każdemu graczowi zakład bez żadnego ryzyka. Jednak Cashback będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> KOD550.

Dzięki temu, jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie odczuje w żadnym wypadku straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Trzeba powiedzieć, że dosyć ciekawy pakiet powitalny każdemu graczowi oferuje bukmacher www.eFortuna.pl. Już na sam początek można otrzymać ciekawe bonusy, jak:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez depozytu
  • premię równowartości wpłaty własnej do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

To sprawia, ze każdy nowy użytkownik rozpoczęcie meczy u wspomnianego operatora może rozpocząć od łacznego bonusu o wartości 2230 PLN.


Polski bukmacher Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułTygodniowy Cashback w STS. Pewne 50 PLN dla graczy co tydzień
Następny artykułBonus u bukmachera Betclic na Tenis.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE