Z okazji świąt Bożego Narodzenia legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom. Na konto każdego użytkownika może trafić nawet 20 PLN i to codziennie. Łącznie na konto gracza można otrzymać nawet 300 PLN.

Cashback na święta w STS

Cashback na święta w STS

A niewątpliwie na pewno jest co obstawiać, ponieważ przed nami niezwykle emocjonujący weekend, gdzie są rozgrywane mecze w większości dyscyplin.

Poza tym każdy z użytkowników ma okazję skorzystać z promocji „Świąteczny Cashback w STS”, która jest aktywna wyłącznie do 24 grudnia do godziny. Jednak należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane bonusy za typowanie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to muszą znajdować się dowolne zdarzenia, ale pochodzić wyłącznie z oferty przedmeczowej.

Fortuna kod promocyjny 2021

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, ponieważ otrzyma zwrot 20%. Każdego dnia każdy z użytkowników może otrzymać 20 PLN, łącznie na konto gracza w ramach tej oferty może trafić nawet 300 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to każdy z użytkowników może liczyć na:

  • na 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWTA Finals 2021: Bonusy za obstawienie meczy od STS
Następny artykułBukmacher eWinner PL zwiększa wygrane extra 20%
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE