Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje wszystkim grecyzm specjalną akcję za typowanie spotkań z żużla, gdzie to można otrzymać extra kasę w ramach promocji „100 PLN freebet postaw na żużel” i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Freebety za obstawienie żużla w eWinner. 100 PLN dla graczy

Freebety za obstawienie żużla w eWinner. 100 PLN dla graczy

A w najbliższych dniach niewątpliwie czekają nas bardzo ciekawe mecze w ramach różnych rozgrywek żużla, ponieważ w najbliższych dniach czekają nas takie mecze, jak m.in. w PGE Ekstralidze, eWinner 1 liga, czy też spotkania w ramach Gran Prix 2022.

Na przeciw typerom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl i nagradza wszystkich graczy w ramach akcji promocyjnej „100 PLN freebet postaw na żużel”, która jest aktywna wyłącznie w dniach od 27 do 30 lipca.

Gwarantowane 100 PLN na żużel

Zadaniem graczy w ramach promocji „100 PLN freebet postaw na żużel” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się same mecze z żużla. Zdarzenia mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek.

Jednak należy mieć na uwadze, że kurs łączny musi zostać zawarty za równą kwotę 49 PLN, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Fortuna kod promocyjny 2022

Jeśli zagrany kupon został rozliczony, jako wygrany typer może liczyć codziennie na darmowe 25 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone. Łącznie na konto typera może trafić nawet 100 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL na sam start oferuje limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia za II depozyt do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić trzeba, że założenie konta zajmuje dosłownie kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe 50 PLN za obstawienie meczy w eWinner
Następny artykułEuropejskie puchary w STS. Extra 100 PLN dla typerów
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE