Interesujesz się piłką nożną? Lubisz typować zmagania piłkarskie? Jak tak, to na pewno warto jest skorzystać z promocji bukmachera BetClic, który to zwiększa wygrane o 50% na kupony, na których znajdują się zdarzenia z piłki nożnej w Polsce.

Piłka nożna większe wygrane o 50% u bukmachera BetClic

Piłka nożna większe wygrane o 50% u bukmachera BetClic

BetClic warto jest wiedzieć, że działa w Polsce zgodnie w prawem, więc typowanie u niego jest zgodne z polskim prawem.

Z tej promocji mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Oferta promocja dostępna jest graczom do 29 lipca.

W tej akcji biorą udział kupony, na których będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń. Jednak należy pamiętać, że dopuszczalne są jedynie typy ze zmagań w piłkarskich w Polsce. Operator dopuszcza zarówno zmagania w PKO Ekstraklasie, jak i niższych ligach.

Należy jednak pamiętać, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

Stawka kuponu jest dowolna, ale w tej akcji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

BetClick kod promocyjny „KOD500”

Limit kuponów objętych promocją nie jest określony. To sprawia, że w ramach tej akcji każdy typer można zagrać dowolną ilość kuponów.

Bukmacher BetClic automatycznie zwiększy wygraną o 50%, jeżeli zagrane kupon lub kupony spełniają powyzsze warunki akcji oraz zostały rozliczone jako wygrane.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic to jest to dobra okazja, że je założyć. Ponieważ wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas procesu rejestracyjnego, aby aktywować bonus – Cashback na start.

Cashback jest to zakład bez ryzyka. W razie wygranej bukmacher przyzna całą kwotę, zaś jeżeli okaże się, ze faworyci zawiedli w zamian operator przyzna zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet: zwrot stawki za przegrany kupon na europejskie puchary
Następny artykułBonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka u bukmachera Betfan
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE