Bukmacher eWinner PL online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby liczyć na większe wygrane nawet o 20%.

Australian Boster w eWinner

Australian Boster w eWinner

Meczy tenisowych z dnia na dzień coraz bardziej przybywa. Dodatkowo, jak dobrze wiadomo są rozgrywane cały czas potyczki w Australian Open, gdzie to kapitalnie radzi sobie Iga Świątek.

Dodatkowo każdy typer może liczyć na większe wygrane w promocji „Australian Boster”, która jest dostępna użytkownikom do 30 stycznia. Lecz chcąc skorzystać z tej oferty, należy koniecznie do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Bonus dla typerów za obstawienie tenisa:

Zadaniem graczy w promocji „Australian Boster” jest zawarcie kuponów wielozdarzeniowych, tzw. AKO, na których to muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z tenisa.

Typy mogą pochodzić z dowolnego turnieju, ale trzeba mieć na uwadze, że kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wysokość przyznanej premii uzależniona jest wyłącznie od ilości typów na kuponie:

  • Za 3 zdarzenia otrzymasz +14% DO WYGRANEJ
  • Za 4 zdarzenia otrzymasz +17% DO WYGRANEJ
  • Za 5 lub więcej zdarzeń otrzymasz aż +20% DO WYGRANEJ

Warto jest tylko dodać, że każdy użytkownik ma prawo zagrać dowolna ilość kuponów.

Aktualny kod promocyjny w eWinner

Każdy nowy użytkownik obstawienie meczy u bukmachera eWinner PL może rozpocząć od ekstra pakietu powitalnego, gdzie to pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownik otrzyma jej premię do 500 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeba fakt, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy świąteczne od STS. Nawet 300 PLN dla graczy
Następny artykuł40 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE