Jeszcze tylko do niedzieli 12 maja bukmacher lvBet zwiększa dokonany depozyt dla swoich graczy. Wystarczy dokonać wpłacić, aby cieszyć się z dodatkowej gotówki u bukmachera. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy

LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. Dodatkowo w tej akcji mogą wziąć udział tylko Ci użytkownicy, którzy wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc liczyć na dodatkowy bonus za depozyt należy dokonać wpłaty do niedzieli 12 maja do godziny 23:59. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN. Bukmacher przyzna 2% wpłaty z mnożnikiem „x25”. Maksymalnie bukmacher przyzna bonus w wysokości 200 PLN. Taka kwota trafi na konto gracza za dokonanie wpłaty za 400 PLN lub więcej.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy pamiętać, że bonus trzeba aktywować, żeby to zrobić kupon musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25
  • łączny kurs kuponu musi wynieść nie mniej niż 2.50.

Po spełnieniu tych warunku na dole kuponu pojawi się opcja „mnożnik x25” i trzeba ją zaznaczyć.

Otrzymany bonus od bukmachera będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet podwyższa wygrane swoim graczom o 12%
Następny artykułDarmowy bonus 25 PLN od Forbet
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE