Bukmacher TOTAlBet przeprowadza ciekawą promocji z łączną pulą 23 000 PLN. Podczas, to której codziennie przyznaje graczom pięć bonusów przynajmniej po 50 PLN za zalogowanie się na stornie wspomnianego operatora.

Darmowe codziennie bonusy od bukmachera TOTALBet

Darmowe codziennie bonusy od bukmachera TOTALBet

W promocji TOTALBet Lucky Look może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera. Poza tym w danym dniu losowania ma zawarty zakład za minimum 1PLN.

Bukmacher Totalbet codziennie, aż do 31 sierpnia 2019 dokonuje losowania pięciu osób, którzy mają aktywny kupon w dany dzień.

Losowanie rozpoczyna się każdego dnia o godz. 16:00. W dniu trwania promocji, tak aż do 31 sierpnia.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wyniki losowania dostępne są na stornie bukmachera po godzinie 19:00.

Zwycięzcy losowania chcąc odebrać bonus muszą zalogować się na stronie tego operatora w godzinach 19:00 – 20:00 oraz kliknąć przycisk „Zapoznałem się z Regulaminem Loterii TOTALBet Lucky Look odbieram nagrodę”

Gracz, który znajdzie się na liście zwycięzców, a poza tym spełnia powyższe warnenki promocji otrzymuje bonus w postaci środków bonusowych. Codziennie bukmacher Totalbet przyznaje bonus w wysokości 50 PLN.

Jeżeli zwycięzca się po niego nie zgłosi to bonus zostaje przeniesiony na następny dzień.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Finał Ligi Mistrzów od bukmachera Fortuna
Następny artykułNajnowszy bonus powitalny u bukmachera Forbet. Nawet do 2000 PLN na start!
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE