Podczas najbliższych tygodni będziemy emocjonować się rozgrywkami w French Open. Natomiast każdy gracz typujący ten turniej mogą liczyć na mniejsze przegrane, ponieważ na konto każdego typera może trafić nawet 100 PLN.

100 PLN za obstawienie meczy z tenisa

100 PLN za obstawienie meczy z tenisa

Warto jest powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe dni związane z kolejnym w tym sezonie turniejem wielkoszlemowym, czyli French Open. W dodatku będziemy mogli obserwować naszych rodaków z Igą Świątek na czele.

Natomiast każdy z typerów może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Cashback do 100 PLN na French Open”. Lecz chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie ww.STS.pl, a jest ona aktywna w dniach od 22 do 31 maja do godziny 23:59.

Gwarantowane 100 PLN na French Open

Zadaniem graczy w promocji „Cashback do 100 PLN na French Open” jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, który to musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z French Open z oferty LIVE
  • kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50
Fortuna kod promocyjny 2022

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany każdy z graczy będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki za przegrany kupon. W każdy dzień trwania tej akcji typer będzie mógł liczyć na zwrot 10 PLN, zaś w całej tej akcji nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS wszystkim typerom oferuje limitowaną akcję promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra kasę za trzy pierwsze depozyty, gdzie maksymalna łączna premia wynosi 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki do 140 PLN.

Lecz powyższe bonusy będą aktywne każdemu z graczy pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie sportów wirtualnych w STS
Następny artykułNagrody dla najlepszych typerów KSW 71 w Fortunie
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE