Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher Betclic na pojedynek pomiędzy Węgrami z Polską w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO, aby otrzymać premię nawet o wartości 100 PLN.

100 PLN na mecz Węgry – Polska od bukmachera Betclic

100 PLN na mecz Węgry – Polska od bukmachera Betclic

Wszystko wskazuje, że to właśnie o drugie miejsce w swojej grupie będą walczyć drużyny Węgier i Polski. Bowiem te zespoły odstaja od resztki stawki. Jednak z drugiej strony jest jeszcze Anglia, która jest wyraźnym i można powiedzieć, że zdecydowanym faworytem w tej grupie.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic, który oferuje promocję „Chose your Boost”, która jest dostępna typerom do 25 marca do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy się do nie zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla graczy na mecz Węgry – Polska

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej akcji promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy jedynie zagrać zakład pojedynczy, tzw. SOLO za minimum 20 PLN, na którym będzie jedynie typ z oferty przedmeczowej lub „na żywo” na pojedynek Węgry – Polska. Im wyższy kurs tym zostanie przyzna większa premia:

  • kurs między 2.00 – 2.50 – o 25% większa wygrana
  • kurs między 2.51 – 3.50 – o 50% większa wygrana
  • równy lub wyższy niż 3.51 – 0 100% większa wygrana
Fortuna kod promocyjny 2021

W przypadku, gry zakład spełnia powyższe warunki promocji i zostanie on rozliczony, jako wygrany bukmacher Betclic perzyna bonus graczom, który może wynieść maksymalnie nawet 100 PLN. Znajdzie się on najpóźniej na kontach graczy do 26 marca do godziny 16:00.

Pewne 550 PLN na start dla graczy:

Wszyscy gracze obstawienie meczy u bukmachera Betclic mogą rozpocząć od bezpiecznego zakładu. Cashback będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typerów. Natomiast w przypadku przegranej każdy użytkownik otrzyma zwrot stawii, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus u bukmachera Betclic na Tenis.
Następny artykułDarmowa gotówka za aktywność pod Betclic. Pewne 40 PLN
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE