Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje graczom limitowaną akcję promocyjną za obstawienie spotkań z piłki nożnej. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 50 PLN i to w każdy weekend.

Bukmacher eWinner PL nagradza graczy za obstawienie meczy

Bukmacher eWinner PL nagradza graczy za obstawienie meczy

Owszem obecnie nie są rozgrywane mecze w czołowych ligach europejskich, ale przed nami takie potyczki, jak m.in. w brazylijskiej Serie A i Serie B, szwedzkiej Allsvenskan, norweskiej Elitaserien, czy też MLS.

Natomiast legalny bukmacher www.eWinner.pl oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjna za obstawienie meczy, tj. „Futbol totalny”, a jest ona dostępna wyłącznie w soboty i niedzielę, aż do odwołania.

50 PLN za obstawienie piłki nożnej

Warunki promocji „Futbol totalny” są niezwykle proste. Bowiem wystarczy zagrać kupon AKO, na którym muszą znajdować się same zdarzenia z piłki nożnej!

Jednak gracz koniecznie musi zadbać o to, aby na kupon został zagrany za równą kwotę 49 PLN, a jego kurs łączny nie był mniejszy niż 2.50.

Fortuna kod promocyjny 2022

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma premię o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Łącznie co weekend na konto każdego gracz od bukmachera eWinner może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online na sam start każdemu graczowi oferuje limitowany pakiet powitalny, w którym to można na sam start otrzymać nawet 610 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta zajmie typerowi zaledwie kilka chwil.

Wówczas po przegranym pierwszym kuponie gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiej wpłaty gracz od bukmachera eWinner PL otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na PGE Ekstraligę w eWinner. 75 PLN dla typerów
Następny artykułBonusy za obstawienie żużla w eWinner. 100 PLN dla typerów
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE