Już w najbliższy weekend rozpoczniemy nowy sezon 2020/21 w skokach narciarskich. Na tą okazję bukmacher eFortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną,w której gracze za obstawienie meczy mogą otrzymać bonus o wartości 30 PLN.

Fortuna rozdaje pewne bonusy na skoki narciarskie

Fortuna rozdaje pewne bonusy na skoki narciarskie

Nie da się ukryć, że ciekawie zapowiada się pierwszy weekend w skokach naciarskich. Tym bardziej, że czkejaą nas dwa konkursy drużynowy i indywidualny. Niewątpliwie liczymy najbardziej na naszych rodaków, którzy na skoczni im. Adama Małysza na pewno będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Na te wydarzenie bukmacher eFortuna oferuje swoim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie”, która dostępna jest typerom w dniach od 21 do 22 listopada. Jednak warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba się do niej zapisać, ani dołączać.

Pewne 30 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher Fortuna online w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza kupony SOLO, AKO, MAXIKOMBI zagrane za co najmniej 30 PLN.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że na kuponie muszą być same zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz znajdować się minimum jeden typ związany z Pucharem Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który w każdy dzień trwania promocji zagra minimum po jednym kuponie w prezencie otrzyma extra 30 PLN. Co istotne środki zostaną przyznane graczom niezależenie od tego, jak zakłady na skoki narciarskie zostały rozliczone.

Bonus bez depozytu na zakłady bukmacherskie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom na start darmowe 20 PLN i to bez wpłaty własnej. Chcąc otrzymać te środki wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku to nie wszystko. Użytkownik, który dokona swojej pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na premię jej równowartości, aż do 2000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy bukmacherskie dla gracza za typowanie MMA w Fortunie
Następny artykułBukmacher STS rozdaje bonusy graczom na Ligę Mistrzów i Ligę Europy
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE