W dniu 9 maja warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który rozdaje bonusy dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za 100 PLN, aby otrzymać w zamian 25 PLN bonusu.

Forbet rozdaje bonusy w czwartek za postawiony kupon

Forbet rozdaje bonusy w czwartek za postawiony kupon

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warunek podstawowy tej akcji jest to zawarcie kuponu w dniu 9 maja do godziny 23:59, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzania, których kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Natomiast kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.50.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Natomiast z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe, mają zdarzenia typu draw no bet (DNB) lub zostały zagrane systemem.

Bukmacher Forbet przyzna bonus do pierwszego kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji. Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokonnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla nowego gracza bez depozytu
Następny artykułForbet podwyższa wygrane swoim graczom o 12%
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE