Bukmacher Forbet ma ciekawą promocję dla swoich graczy w dniu 16 maja, ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu za kwotę 100 PLN, aby otrzymać darmowy bonus w wysokości 25 PLN i to niezaniżenie od rozliczenia kuponu.

Forbet rozdaje bonusy w czwartek – 16 maja

Forbet rozdaje bonusy w czwartek – 16 maja

Promocja skierowana jest do tych typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Warto również pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Nie można zapominać, że jest to akcja jednodniowa i trwa jedynie w dniu 16 maja do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział należy dokonać zawarcia kuponu w tym dniu za minimum 100 PLN. Należy pamiętać, że środki za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Bukmacher wyklucza granie za środki promocyjne.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na każdym kupnie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Natomiast kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.50.

Zdarzenia jakie będą znajdować się na kuponie mogą znajdować się zarówno w oferty przedmeczowej jak i na żywo. Należy jednak pamiętać, że zdarzenia typu draw no bet, popularne DNB bądź remis nie ma zakładu nie biorą udziału w tej akcji. Również kupony systemowe jest są wykreślone z tej akcji.

Bonus w wysokości 25 PLN zostanie przyznany automatycznie do kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji. Nie można jednak zapominać, że bonus dotyczy jedynie pierwszego kuponu kwalifikującego się do promocji.

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto gracza w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie większym niż 2.50. Bukmacher daje 7 dni na dokonanie tego obrotu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Następny artykułWiększy depozyt o 50% do 200 PLN od Forbet
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE