„Misja weekend” jest to obecnie najnowsza promocja u bukmachera BetClic, w której to operator przyznaje darmowe bonusy za trafione dwa kupony o wartości 40 PLN.

Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w promocji „Misja weekend” należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony pojedyncze, na których musi znajdować się typ z piłki nożnej o kursie minimum 1.70. Zdarzenie może pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Kupony promocyjny muszą zostać rozliczone najpóźniej do 19 sierpnia do godz. 23:59.

Z tej akcji automatycznie są wykluczone kupony:

  • mające takie same zdarzenia
  • zagrane za środki bonusowe
  • z wykorzystaną opcją Cashout
sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, którego dwa kupony spełniły powyższe warunki akcji, a poza tym zostały rozliczone jako wygrane to dodatkowo bukmacher przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN. Środki znajdują się na koncie typera w dniu 20 sierpnia do godz. 23:59.

Bukmacher BetClic darmowy kod promocyjny:

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje swoim graczom darmowy bonus na start w formie zakład bez ryzyka.

Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze bukmacher dokona aktywacji Cashbacku.

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy na grę bez wpłaty własnej od legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułUS OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE