W związku ze spotkaniami drugiej kolejki Ligi Mistrzów bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję „Combi Crush”. Podczas tej akcji wspomniany operator przyznaje darmowy bonus 50 PLN za przegrany kupon.

Bonus 50 PLN za przegrany kupon od BetClic

Bonus 50 PLN za przegrany kupon od BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 30 września do 2 października. Gracz, który chce wziąć udział w akcji, „Combi Crush” musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony wielozdarzeniowe, na których musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, a kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 5.00.

Bukmacher BetClic wymaga, żeby na kuponie promocyjny znajdowały się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Wszystkie typy muszą pochodzić z drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ ciekawych pojedynków nie zabraknie, bowiem przed nami takie konfrontacje jak chociażby Tottenham vs Bayern Monachium, Chelsea vs Lille czy też Barcelona Inter.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Należy jednak wiedzieć, że z z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który zawarł kupon i spełnia on powyższe warunki promocji, a jego kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher BetClic w zamian przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN. Warto jest wiedzieć, że każdy typer może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Bonus w postaci środków bonusowych trafi na konto gracza w dniu 3 października.

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Bukmacher BetClic nowym graczom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka nawet do 510 PLN. Wystarczy, że użytkownik podczas rejestracji wpisze kod promocyjny KOD510, aby aktywować Cashback.

Jeśli pierwszy kupon po rejestracji okaże się wygrane to cała kwota trafi na konto gracza, zaś w razie przegranej gracz otrzyma zwrot 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie na konto typera może trafić kwota nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera BetFan bonus do 3000 PLN i zakład bez ryzyka
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE