Jedna z aktywnych promocji bukmachera eTOTO to „Nocne granie”. W ramach tej akcji wspomniany operator zmniejsza przegrane graczom o połowę przyznając darmowe środki w wysokości 50 PLN.

Bonus bukmacherskie na grudzień 2019

Bonus bukmacherskie na grudzień 2019

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera eTOTO, a także wcześniej dokonał minimum dwóch depozytów.

Akcja „Nocne granie” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każde z nich trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera eTOTO.pl, a następnie w zakładce „Nocne granie”.

Legalny bukmacher eTOTO w ramach tej promocji dopuszcza jedynie kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się zdarzenia z oferty LIVE na zmagania z NFL, NHL oraz NBA.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że zagrany kupon musi zostać zagrany oraz rozliczony na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego.

polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Warto jest mieć na uwadze fakt, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02. Kupon promocyjny musi zostać zagrany za minimum 100 PLN. Z tej oferty są wykluczone natomiast zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i został rozliczony jako wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma bonus o wartości 50 PLN.Gracz chce otrzymać freebet za przegrany kupon musi kliknąć opcję „zatwierdź” po tym jak bukmacher eTOTO rozliczy kupon.

Na przestrzeni jednego etapu każdy użytkownik może maksymalnie otrzymać jeden bonus.

Bonus do 200% za pierwszą wpłate od eTOTO

Warto jest wiedzieć, że bukmacher eTOTO zwiększa nowym graczom pierwszy depozyt przyznając bonus, aż 200% za pierwsza wpłatę, aż do 200 PLN.

Użytkownik dokonał wpłaty chociażby w wysokości 100 PLN otrzyma w formie środków bonusowych 200 PLN. To sprawia, że razem będzie posiadał użytkownik, aż 300 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 40 PLN na europejskie Puchary od BetClic
Następny artykułKody bonusowy u bukmacherów w Polsce 2020
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE