Legalny bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to zmniejsza o 50% przegrane na hitowe dzisiejsze spotkanie w PKO Ekstraklasie pomiędzy Legią Warszawa, a Lechem Poznań.

STS bonus na dzisiaj

STS bonus na dzisiaj

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w czasie trwania konfrontacji ligowej pomiędzy Legią Warszawa z Lechem Poznań. Początek tego pojedynku zaplanowano na godz. 17:30.

betfan kod promocyjny

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupony pojedyncze, które muszą spełniać poniższe warunki:

  • musi znajdować się na nich dowolny typ z oferty LIVE na mecz Legia vs Lech
  • kurs typu nie może być mniejszy niż 1.85
  • stawka musi wynieść dokładnie 20 PLN

Gracz, którego zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany w zamian otrzyma od bukmachera STS bonus o wartości 10 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS:

Bukmacher STS nowym graczom oferuje na start:

  • freebet w kwocie 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty, gdzie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN

Chcąc liczyć na te bonusy wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% u bukmachera Fortuna
Następny artykułKonkurs najlepszy typer NBA/NHL u bukmachera LvBet
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE