Legalny bukmacher STS oferuje graczom dwie ciekawe promocje na KSW 51, gdzie to można liczyć na voucher o wartości 40 PLN i bezpieczny zakład.

Darmowe promocje na KSW 51

Darmowe promocje na KSW 51

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Bukmacher STS darmowy voucher 40 PLN na KSW 51

Użytkownicy, którzy wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej bukmachera STS mogą liczyć na darmowy voucher o wartości 40 PLN.

Chcąc skorzystać z tego bonusu wystarczy pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera www.sts.pl, a następnie ją zainstalować na sowim urządzeniu mobilnym.

Po spełnieniu powyższych warunków należy się zalogować do aplikacji mobilnej i wyrazić chęć odebrania bonusu. Można to jedynie zrobić w bocznym menu „Bonusy i akcje”.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji do 9 listopada do godz. 23:59 otrzyma darmowy voucher w wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

STS Freebet za przegrany kupon na KSW 51

Bukmacher STS oferuje dla graczy typujących KSW 51 „Bezpieczny zakład„, w którym to przyznaje darmowy freebet o wartości 10 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia poniższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako przegrany. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

W tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, których muszą znaleźć się dokładnie trzy zdarzenia. Kurs każdego typu musi wynieść minimum 1.50.

Podczas tej gali KSW 51 dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, jak Mańkowski vs Bakocević, Pudzianowski vs Jun czy też Raćić vs Stasiak.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 21 PLN. Należy jednak pamiętać, że z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

STS: Najnowszy kod promocyjny

Bukmacher STS oferuje na start dla nowych graczy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać już za samą rejestrację bonus bez depozytu o wartości 29 PLN.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracza trafi bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic oddaje kasę za przegrane kupony. Pewny Zakład Ligę Mistrzów.
Następny artykułFortuna zwiększa wygrane graczom nawet o 50%.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE