Limitowaną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS, gdzie to typerzy mogą liczyć na darmowe środki, które mogą wynieść nawet 100 PLN, a można je wykorzystać chociażby na spotkania w ramach eliminacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów.

100 PLN na europejskie puchary w STS

100 PLN na europejskie puchary w STS

A trzeba powiedzieć, że ciekawych spotkań w najbliższych dniach nie zabraknie, bo przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Rangers – PSV, Dynamo Kijów – Benfica, Raków Częstochowa – Slavia Praga, czy też Lech Poznań – Dudelange.

Natomiast bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Bonus od wpłaty do 100 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 16 do 18 sierpnia do godziny 23:59. Jednak gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć, a dokonać tego można jedynie na stronie www.STS.pl.

Bonus 50% za depozyt

Warunki wypomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Bowiem wystarczy dokonać wpłaty w wysokości 50 PLN na swoje konto!

Fortuna kod promocyjny 2022

Po wykonaniu tej czynności gracz otrzyma bonus o wartości 50% pierwszej wpłaty. A najwyższa wartość, jaką może otrzymać gracz to nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online na sam start wszystkim graczom oferują extra darmowe środki. Bowiem za każdą z trzech depozytów gracz może liczyć na ekstra środki. Łącznie może wynieść ona nawet 1500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość do wykonania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie żużla w eWinner. 100 PLN dla typerów
Następny artykułPromocja „Ekspert +” w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE