Legalny bukmacher w Polsce – STS wprowadza promocję aktywnym swoim graczom. Wystarczy, ze gracz na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego dokona obrotu w wysokości 200 złotych, a w zamian otrzyma premię 30 złotych. I tak co tydzień!

30 złotych dla każdego od STS

30 złotych dla każdego od STS

Akcja „Ekstra 30 PLN” skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59. Gracz, który chce wziąć udział w tej ofercie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji poprzez kliknięcie opcji „Weź udział”.

Bukmacher STS dopuszcza w ramach tej promocji wyłącznie zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.85.

BetClic darmowy kod promocyjny

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą na kuponie oraz stawkę zakładu. Jednak automatycznie są wykluczone z tej akcji zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Typer, który w okresie jednego okresu rozliczeniowego dokonał obrotu minimum 200 złotych, a jego kupony spełniają powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 30 złotych i to niezależenie jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus bez wpłaty własnej od STS

Darmowe środki w kwocie 29 PLN dla każdego gracza oferuje bukmacher STS. Chcąc je otrzymać wystarczy dokonać rejestracji online swojego konta u bukmachera STS i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”.

W dodatku to nie wszystko! Użytkownik po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzyma kolejny bonus, który maksymalnie może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody bonusowy u bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułBetclic bonus powitalny 550 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE