W sobotę 22 czerwca odbędzie się gala FAME MMA 4, w której to swoje walki stoczą, m.in. Polański z Pawlikiem oraz Ambroziak z Życińskim. Jeżeli masz zamiar typować wydarzenia z tej imprezy to warto skorzystać z promocji bukmacher LvBet, który nagrodzi łącznie najlepszych dziesięciu typerów.

Nagrody dla najlepszych typerów FAME MMA 4

Nagrody dla najlepszych typerów FAME MMA 4

Promocja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty. Swojego udziału w tym konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Ta akcja trwa do momentu rozpoczęcia się gali FAME MMA 4, czyli do soboty 22 czerwca do godz. 20:00.

W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak w akcji kwalifikują się tylko takie kupony, na których znajdują się jedynie zderzania z oferty przedmeczowej na galę FAME MMA 4.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Totolotek

Emocji podczas tej gali na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych pojedynków jak chociażby Linkiewicz vs Bogusz, czy też Polański vs Pawlik.

Bukmacher LvBet nagrodzi łącznie dziesięciu najlepszych typerów, których kurs łączny był najwyższy, a kupon spełnia powyższe warunki promocji. Poza tym został rozliczony jako wygrany.

Zwycięstwa otrzyma bonus w wysokości 1500 PLN. Łącznie podział nagród wygląda następująco:

1 Miejsce 1500 PLN
2.Miejsce 1000 PLN
3.Miejsce 800 PLN
4.Miejsce 500 PLN
5.Miejsce 400 PLN
6.Miejsce 300 PLN
7.Miejsce 200 PLN
8.Miejsce 150 PLN
9.Miejsce 100 PLN
10.Miejsce 50 PLN

Warto jest pamiętać, że jeden użytkownik może otrzymać maksymalnie jeden bonus.


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułME U21: Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet
Następny artykułCodzienne bonusy od bukmachera TOTALBet
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE