Czas na ostateczne rozstrzygnięcia w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Już dzisiejszego wieczoru dojdzie do konfrontacji pomiędzy Manchesterem City z Chelsea. A każdy z graczy może liczyć na ekstra kasę od legalnego bukmachera STS.

Bonus w STS do 2280 na finał Ligi Mistrzów

Bonus w STS do 2280 na finał Ligi Mistrzów

Wystarczy poprawnie wytypować wynik spotkania finałowego Champions League pomiędzy Manchesterem City z Chelsea, aby otrzymać ekstra premie nawet o wartości 2280 PLN w ramach oferty limitowanej „Podwajamy wygraną za poprawny typ”.

Na uwadze trzeba mieć fakt, iż chcąc wziąć udział w tej ofercie to koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna wyłącznie do do 29 maja do godziny 21:00.

STS zwiększa wygrane graczom:

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest niezwykle proste. Bowiem wystarczy zagrać kupon pojedynczy, tzw. SOLO, na którym musi znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy starcia pomiędzy Manchesterem City z Chelsea.

Fortuna kod promocyjny 2021

Jeśli typ okaże się wygrany to super, zakłady bukmacherskie STS dadzą graczowi pełną wygraną. Bowiem na konto gracza trafi bonus równowartości wygranego zakładu, aż do 2280 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Wszyscy nowi użytkownicy na sam start u bukmachera STS online mogą skorzystać z takich bonusów, jak:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premii równowartości drugiego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymiennie bonusy będą aktywne graczom wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny u bukmachera eWinner 2021. Bonus do 655 PLN
Następny artykuł20 PLN na każdy finał NBA od STS!
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE