Bukmacher Forbet oferuje swoim graczom promocję na zbliżające się spotkania eliminacyjne Ligi Mistrzów i Europy, w której to zmniejsz ryzyko przegranej nawet o 100%.

Bukmacher Forbet tnie ryzyko przegranej na eliminacje europejskich pucharów

Bukmacher Forbet tnie ryzyko przegranej na eliminacje europejskich pucharów

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników bukmachera Forbet, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać. Lecz należy pamiętać, że aktywna jest ona do dnia 23 lipca do godz. 20:00.

Do tego momenty gracz musi dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie trzy zdarzenia PSV vs FC Basel, Utrecht vs Mostar oraz Anderlecht vs Oostande. Typy na te pojedynki są dowolne, ale musza pochodzić z oferty przedmeczowej. Poza tym należy też pamiętać, że kupony systemowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Kurs każdego zdarzenia na kuponie w Forbet nie może być mniejszy niż 1.30, zaś kurs całkowity musi wynieść minimum 2.50.

Stawka kuponu musi być równa 49 PLN, ale należy pamiętać, ze kupony zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji i na jego kuponie znalazł się jeden błąd otrzyma od bukmachera zwrot 100% stawki. Natomiast przy dwóch lub trzech pomyłkach będzie to połowa kwoty za jaka gracz dokonał zawarcia kuponu.

BetClick kod promocyjny „KOD500”

Każdy użytkownik może zagrać jeden kupon spełniający powyższe warunki promocji.

Ewentualny zwrot pojawi się na koncie gracza najpóźniej do 27 lipca do godz. 16:00.

Forbet legalny polski bukmacher:

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Forbet? Jeżeli nie, to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ bukmacher łączne zwiększa trzy pierwsze depozyty, z których można otrzymać nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowe 50 PLN trafi na konto gracza pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny BetClic. „KOD500” to bonus 500 PLN!
Następny artykułBukmacher BetClic zwiększa wygrane graczom o 50%
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE