Bukmacher Fuksiarz PL online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy. Wystarczy typować dowolne mecze, aby liczyć na mniejsze przegrane. A za każdy kupon użytkownik może otrzymać nawet 500 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Warto jest mieć na uwadze, że promocja „Cashback bez limitu” jest dostępna wyłącznie u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Chcąc dokonać aktywacji powyższego bonusu użytkownik koniecznie musi wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Następnie pozostaje graczowi już dokonanie depozytu oraz zagranie kuponu SOLO lub AKO. Warto jest mieć na uwadze, że gracz sam wybiera zdarzenia, jakie znają się na kuponie. Jednak wykluczone są wyłącznie mecze z oferty specjalnej.

500 PLN za obstawienie meczy od Fuksiarz

Dodatkowy ważny argument jest taki, iż kurs dowolnego zdarzenia nie może wynosić mniej niż 2.00. Wówczas pod kuponem okaże się opcja „wartość zwrotu z tytułu Cashback”.

Fortuna kod promocyjny 2022

Wysokość przyznanej premii uzależniona jest wyłącznie od ilości typów znajdujących się na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

W przypadku przegranej gracz może liczyć na extra kasę. Maksymalna wartość za każdy przegrany kupon wynieść może nawet 500 PLN.

Warto jest również dodać inny istotny aspekt związany z ofertą bonusową, jaką oferuje bukmacher Fuksiarz. A mianowicie w przypadku otrzymanych środków gracz od razu będzie mógł je wypłacić.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAplikacje bukmacherskie – jak rozpocząć przygodę z zakładami online?
Następny artykułBonusy dla typerów PKO Ekstraklasy od Fortuna
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE