Bukmacher BetClic oferuje najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy, a dokładnie mówiąc Cashback nawet do 500 PLN.

Betclic kod na bonus powitalny

Betclic kod na bonus powitalny

BetClic Polska warto jest wiedzieć, że jest to w pełni legalny polski bukmacher. Granie jest u niego jest zgodne z polskim prawem.

Oferta powitalna w formie Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera BetClic. Chcąc skorzystać z tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Ta promocja polega na założeniu konta na stronie bukmachera BetClic. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym trzeba podać jedynie swoje podstawowe dane, jak m.in. imię i nazwisko.

Kolejny krok to dokonanie wpłaty i zagranie kuponu.

Warto wiedzieć, że jedynie pierwszy kupon zagrany po rejestracji konta jest objęty Cashbackiem, czyli jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona mu zwrotu stawki, jak będzie wygrany operator przyzna całą wygraną.

Kod promocyjny BetClic „KOD500”

Na kuponie dozwolone są wszystkie dyscypliny i rodzaje zdarzeń, również kurs minimalny jak i maksymalny nie jest określony.

BetClic oferta dla gracza:

Warto jest podkreślić, że oferta tego bukmachera jest dosyć bogata i każdy typer powinien znaleźć coś dla siebie.

Poza tym użytkownicy tego operatora mogą w pełni legalnie korzystać z TV BetClic, w której mogą legnie i to na żywo oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Następny artykułForbet: zwrot stawki za przegrany kupon na europejskie puchary
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE