Większość legalnych w Polsce bukmacherów, jak chociażby STS, Fortuna, BetFan, czy BetClic posiadają ciekawe pakiety powitalne. Bowiem już na start gracze mogą otrzymać freebety bez depozytu, czy też darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty oraz zakłady bez ryzyka.

Jakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów?

Jakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów?

Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że chcąc dokonać aktywacji pakietów powitalnych koniecznie trzeba wpisać kody promocyjne bukmacherów w formularzu rejestracyjnym.

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta u bukmachera STS może liczyć na darmowe środki już na start. Wystarczy dokonać rejestracji i wpisać kod rejestracyjnego „BETONLINE”, aby otrzymać 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma kolejne środki. Tym razem równowartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie na konto gracza może trafić 1200 PLN.

BetClic: Zakład bez ryzyka do 510 PLN

Bukmacher BetClic Polska w pakiecie powitalnym oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc dokonać aktywacji tego pakietu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Wówczas jak pierwszy kupon okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki, aż do 510 PLN.

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Łącznie, aż trzy pierwsze wpłaty u bukmachera BetFan są objęte promocją. Operator przyznaje bonusy równowartości wpłaty, aż do 1000 PLN za każdy z trzech depozytów. Łącznie gracz może otrzymać, aż 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Poza tym pierwszy zakład u tego operatora jest bez ryzyka, aż do 100 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher BetFan oferuje graczom grę bez podatku i to bez żadnych limitów. Bowiem promocją objęte są wszystkie kupony AKO, na których znajdują się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.45.

Użytkownicy z powyższych bonusów będą mogli skorzystać pod warunkiem, ze wpiszą kod promocyjny „BETFAN”.

polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Fortuna: Freebet 20 PLN + zakład bez ryzyka do 115 PLN + bonus do 1000 PLN

Każdy gracz, który wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta u bukmachera Fortuna na start otrzyma już darmowe środki o wartości 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma bonus równowartości depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Casbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do 115 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułDarmowy freebet 50 PLN od eTOTO na NBA i NHL.
Następny artykułExtra bonus bukmacherski od STS na każdego gracza
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE