W związku z rozpoczynającym się nowym sezonem w skokach narciarskich 2019/2020 i konkursie w Wiśle legalny bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

STS darmowe bonusy 2020

STS darmowe bonusy 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 21.11 do 24.11 do godz. 10:30. Należy jednak wiedzieć, że typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO, na których będzie znajdować się TYLKO typ na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle.

Do faworytów niewątpliwie zaliczani są Kubacki oraz Stoch. Dawid do tego sezonu przystąpi w bardzo dobrych humorach po tym jak okazał się najlepszym skoczkiem letniego GP.

Warto jest wiedzieć, że stawka kuponu musi wynieść dokładnie 21 PLN. Jednak z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Typer, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i został on jako wygrany, to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera.

W razie przegranej legalny bukmacher STS zmniejszy przegraną przyznając darmowy freebet o wartości 10 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS darmo.

Nowi gracze legalnego bukmachera STS mogą liczyć na darmowy freebet o wartości 29 PLN. Gracz otrzyma te środki bez dokonywania żadnej wpłaty.

Użytkownik, który dokona natomiast pierwszej wpłaty może liczyć na bonus nawet do 1200 PLN. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od kwoty wpłaty.

Należy jednak pamiętać, żeby dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wpłatę o 50%. Bonus do 400 PLN
Następny artykułNajnowszy freebet od STS. Darmowy zakład 11 PLN.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE