Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia z Mistrzostw Europy siatkarzy, w zamian bukmacher Fortuna zwiększy wygraną o 14%.

Mistrzostwa Europy w siatkówce większe wygrane o 14%

Mistrzostwa Europy w siatkówce większe wygrane o 14%

Udział w tej akcji może wziąć każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w godzinach 15:00 – 16:00. W te dni, w które swoje mecze rozegrają Biało – Czerwoni, czyli 13 września z Estonią oraz 15 września z Holandią.

Chcą wziąć udział w tej akcji trzeba zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI i dodać do kuponu bonu „Hapoy Hours„. To sprawi, że kupn automatycznie jest zapiany to tej akcji.

Należy pamiętać, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie typy z Mistrzostw Europy siatkarzy, które wszystkie będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu jest dowolna, więc każdy typer sam wybiera za jaką kwotę zagra kupon.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bukmacher Fortuna: Darmowy kod promocyjny

Popularny polski bukmacher Fortuna przyzna darmowy bonus nowym graczom i to bez depozytu o wartości 20 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a w zamian znajdą się darmowe środki na grę.

Jednak to nie wszystko! Po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na darmowy bonus równowartości depozytu. Łącznie można otrzymać nawet do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStarLader Major 2019 darmowy bonus od STS
Następny artykułBetClic Liga konkurs z nagrodami. Pula 15 000 PLN
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE