Bukmacher STS nagradza wszystkich graczy, którzy grają w gry karciane, jak poker, wojnę czy Bakarat darmowymi bonusami. Oprócz wygranej gotówki na konto typerów mogą trafić extra dodatkowe środki.

Betgames, czyli leglane gry karciane w STS. Extra bonus dla graczy

Betgames, czyli leglane gry karciane w STS. Extra bonus dla graczy

Śmiało można powiedzieć, że usługa Betgames, jaką w swojej ofercie posiada bukmacher STS cieszy się bardzo dużą popularnością. Bowiem w pełni legalnie można grać przede wszystkim w takie gry jak poker i to za prawdziwą gotówkę.

Jeśli regularnie grasz w Betgames to warto dołączyć do oferty „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie”, która dostępna jest na stronie www.STS.pl i trwa do 19 lipca do godz. 23:59.

Wygrywaj więcej w pokera:

Kupony kwalifikujące się w wspomnianej ofercie promocyjnej muszą być zakładami SOLO z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00, na którym mogą znajdować się wyłącznie typy z Betgames, czyli takich gier jak:

  • pokera
  • wojny
  • bakarat
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na koniec promocji bukmacher STS dokona zsumowania stawek za wygrane kupony i przyznaje darmowy bonus 10% tej wartości:

Przykład: Łączna kwota wygranych zakładów wyniosła 300 PLN. Wówczas na konto typera trafi premia o wartości 30 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalny bonus, jaki może trafić na konto użytkownika to 50 PLN.

Bonus bez depozytu na start 2020 u bukmachera STS:

Bukmacher STS online wszystkim nowym użytkownikom oferuje specjalny pakiet powitalny, w tórym to na sart można otrzymać:

  • 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, ze jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS co tydzień nagradza wszystkich swoich graczy bonusami, którzy regularnie obstawiają mecze. W każdym tygodniu podzieli pomiędzy typerami, aż 35 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalne obstawienie meczy bez podatku u bukmachera Fortuna
Następny artykułFortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2230 PLN na start
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE