Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają konto u bukmachera eFortuna mogą obstawać zakłady bez podatku i tym samym wygrywać większą gotówkę. Wystarczy wyłącznie obstawiać zakłady AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną.

Obstawienie meczy legalnie w Polsce

Obstawienie meczy legalnie w Polsce

Warto jest mieć na uwadze, że w ostatnim czasie bukmacher eFortuna zmienił zasady funkcjonowania promocji „Happy Hours”. Obecnie ta akcja dostępna jest przez całą dobę i w dodatku nie ma limitów co do stawki oraz ilości zagranych kuponów.

Typerzy swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek konieczny jest to wejście na stronę www.eFortuna.pl i do zagranego kuponu dodanie bonusu kursowego „Happy Hours”, a znajduje się on w bocznym menu.

Granie legalnie u bukmacherów bez podatku w Polsce:

W ramach najnowszej promocji bukmachera eFortuna online dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, ale i też MAXIKOMBI. Trzeba jednak mieć na uwadze, że na nich muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia.

Co warto wiedzieć to to, że typy mogą być z każdej dyscypliny, jaką bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie, możliwe jest także obstawianie w aplikacji mobilnej bukmachera. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ mecze są rozgrywane chociażby w piłce nożnej, tenisie, koszykówce oraz Esporcie.

Jednak wymóg każdego zdarzenia na kuponie to minimalny kurs 1.30, a w dodatku musi on być z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wygrana zostanie zwiększona o 14% przez bukmachera eFortuna i to automatycznie pod warunkiem, że zakłady:

  • zostaną rozliczone, jako wygrane
  • spełniają powyższe warunki

Kod promocyjny w eFortunie 2020

Bukmacher eFortuna online w swojej ofercie powitalnej posiada niezwykle ciekawy pakiet powitalny, w którym to gracze już na sam początek mogą otrzymać extra środki.

Bowiem za dokonanie rejestracji i wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE gracz otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty własnej.

Na premię do 1000 PLN może liczyć natomiast ten typer, który dokona pierwszej wpłaty na swoje konto. Wówczas bukmacher eFortuna przyzna bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN. W dodatku to nie wszystko, ponieważ gracz będzie mógł jeszcze skorzystać z Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 10.000 PLN za obstawianie PKO Ekstraklasy
Następny artykułLegalny poker w Polsce. Bonus dla graczy do 50 PLN w STS
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE