Bukmacher LvBet przeprowadza promocję swoim graczom „Bonus do 400 PLN czeka”. W ramach tej akcji wspomniany operator zwiększa wpłatę swoim graczom. Wystarczy dokonać minimalnego depozytu w wysokości 25 PLN, aby cieszyć się z darmowych środków. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 400 PLN.

LvBet promocje 2019

LvBet promocje 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać do 19 listopada do godzin 23:59. Warto jest wiedzieć, że typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału w tej akcji.

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus równowartości wpłaty. Minimalna kwota jaka bierze udział w tej promocji to 25 PLN, zaś maksymalnie można otrzymać nawet 400 PLN.

Chcąc otrzymać darmowe środki należy zaznaczyć opcję „Bonus do 400 PLN czeka” podczas dokonywania depozytu. W zamian bukmacher LvBet przyznaj bonus 2% wpłaty z „mnożnikiem kursu całkowitego x25”.

polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Chcąc zagrać za darmowe środki należy zawrzeć kupon AKO, który będzie spełniać następujące warunki:

  • będą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego typu nie będzie nie mniejszy niż 1.25
  • kurs całkowity kuponu musi wynieść co najmniej 2.50

Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja, żeby dokonać aktywacji kuponu z „mnożnikiem kursu całkowitego x25”. Trzeba ją zaznaczyć i cieszyć się z ewentualnej większej wygranej.

Bonus powitalny u legalnego bukmachera LvBet

Nowi gracze bukmachera LvBet mogą liczyć na bonusy już na start w postaci:

  • freebet LVbet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie
  • bonusu 100% za pierwszą wpłatę, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tej formy promocji koniecznie jest wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna zwiększa wygrane graczom nawet o 50%.
Następny artykułKonkurs w Wiśle. Darmowe bonusy do wygrania u bukmachera STS
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE