Przed nami drugi pojedynek w fazie grupowej Mistrzostwa Europy U21 rozegrają Polacy, którzy zmierzą się z Włochami. Faworytami tej potyczki są przyjezdni, ale bukmacher Forbet dla swoich graczy przygotował promocję, w której to zmniejsz ryzyko przegranej Polaków.

Zwrot za przegrany kupon na mecz Polski z Włochami – U21

Zwrot za przegrany kupon na mecz Polski z Włochami – U21

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zreifikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Promocja aktywna jest dla graczy do dnia 19 czerwca do godz. 21:00.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej promocji jest to zagranie kuponu, na którym będzie znajdować się jedynie typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Polaków z Włochami podczas konfrontacji w Mistrzostwach Europy U21.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Totolotek

Stawka za jaką należy zagrać kupon to dokładna kwota 49 PLN bądź 99 PLN. Natomiast kupon, który zostanie zagrany za środki bonusowe nie bierze udziału w tej promocji.

Bukmacher dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zagrany przez typera kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo Polacy nie wygrali swojej konfrontacji z Włochami.

Bonusy dla nowych graczy

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Forbet to warto je założyć. Ponieważ ten operator zwiększa trzy pierwsze depozyty:

* pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
* drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
* trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Łącznie za trzy pierwsze wpłaty gracz może otrzymać łączy bonus w wysokości 2000 PLN.

Poza tym użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma a w formie prezentu 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy bonus powitalny u bukmachera Forbet. Nawet do 2000 PLN na start!
Następny artykułFAME MMA 4 konkurs z nagrodami u bukmachera LvBet
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE