Specjalną ofertę promocyjną graczom za typowanie zdarzeń z oferty „na żywo” posiada bukmacher Betclic. Za obstawienie meczy z tenisa typerzy poza wygraną gotówką mogą otrzymać extra 60 PLN.

Dodatkowa gotówka dla typerów w Betclic

Dodatkowa gotówka dla typerów w Betclic

Pomimo, że mamy październik to emocji i w tenisie nie brakuje, ponieważ wkraczamy w decydując fazę rozstrzygnięć w French Open. Przed nami przecież takie mecze, jak Djoković vs Tsitsipas, Schwartzman vs Nadal, czy też Kenin vs Świątek.

Akcja „Misja LIVE” dostępna jest do 11 października do godziny 23:59. Jednak chcąc wziąć w niej udzuał należy się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy bukmacherskie na tenis 2020

W ramach wspomnianej promocji bukmacher Betclic dopuszcza zakłady zarówno pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe, które muszą spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 2.00
  • stawka minimalna to 20 PLN
  • wyłącznie zdarzenia z tenisa, które muszę pochodzić z oferty „Na żywo”
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, którego minimum trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane otrzymają dodatkowe 60 PLN. Oczywiście poza wygraną gotówką.

Bonus powitalny do 550 PLN dla graczy w Betclic

Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom bardzo korzystny bonus na start. Użytkownik, który podczas rejestracji konta wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 dokona aktywacji Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany typer otrzyma zwrot 100% stawki za przegrany kupon. Może on wynieść do 550 PLN.

________
BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.nawet 550 PLN.